Primera: Atletico bez Simeonea krenuo u obranu naslova remijem, Mandžukić se ispromašivao

Ponedjeljak, 25. kolovoza 2014. 23:50 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Rayo Vallecano - Atlético Madrid 0:0. Mandžukić je u tri minute propustio tri prilike

Nogometaši Atletico Madrida nisu na najbolji način krenuli u obranu naslov prvaka remiziravši na gostovanju kod Rayo Vallecana. Atletico je iskazao slabosti već u prvoj utakimici bez kažnjenog trenera Diega Simeonea, koji je suspendiran 8 utakmica zbog nesportskog ponašanja tijekom uzvratne utakmice Superkupa.  Nakon što je jedinim golom donio španjolski Superkup, Mario Mandžukić ovoga puta se ispromašivao i propustio donijeti tri boda na otvaranju. Hrvatski reprezentativac propustio je tri prilike u tri minute.

U 25. minuti Mandžukić je promašio gol iz neposredne blizine. Minutu kasnije hrvatski reprezentativac opet je bio u dobroj situaciji, ali njegov udarac obranio je vratar Alvaraez. Obrana Raya Vallecana se nije ni posložila, a Alvarez je opet obranio pokušaj Mandžukića. Hrvatski napadač igrao je do 75. minute.

Rayo Vallecano - Atlético Madrid 0:0

RAYO VALLECANO: Alvarez, Ze Castro, Tito, Ba, Aquino, Trashorras, Kakuta, Baena, Quini, Pereira (od 55' Gonçalves), Bueno.

ATLETICO MADRID: Moya, Miranda, Juanfran, Ansaldi, Godín, Gabi, Suarez, Koke, Mandžukić (od 75' Hernandez), Griezmann (od 84' Rodriguez), Jimenez (od 62' Saul).