Primera: Atletico pobjedom zadržao sedam bodova prednosti ispred Reala, Vrsaljko igrao

Nedjelja, 11. ožujka 2018. 18:09 Napisao/la  SC
Diego Costa i Antoine Griezmann (Atletico Madrid)

Atletico Madrid je sa 3:0 pobijedio Celtu Vigo.

Griezmann je načeo mrežu gostiju u 44. minuti, a u drugom poluvremenu utakmicu su riješili Vitolo i Correa.

Atletico je pobjedom ostao na drugom mjestu sa sedam bodova više od Real Madrida.

Vrsaljko je odigrao svih 90. minuta u dresu pobjedničke momčadi.

Utakmice 28. kola: Atletico Madrid - Celta Vigo 3:0 (Griezmann 44, Vitolo 56, Correa 63), Espanyol - Real Sociedad 2:1 (Baptistao 51, Moreno 72/ Willian Jose 41)