Primera: Atletico Madrid pobijedio Levante, Mario Mandžukić zaradio žuti karton

Subota, 03. siječnja 2015. 17:52 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Atletico Madrid - Levante 3:1 (Griezmann 18', 47', Godin 82'/Martins 62'), Sevilla - Celta Vigo 1:0 (Pareja 32'), Elche -  Villarreal 2:2 (Jonathas 26', Romero 35'/Vietto 12', Uche 17')

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su Levante 3:1 u utakmici 16. kola španjolske Primere. Dva pogotka za domaćina postigao je Griezmann, a pobjedu je osam minuta prije kraja potvrdio Godin.

Jedini gol za goste postigao Martins u 62. minuti. Mario Mandžukić igrao je do 79. minute kada ga je zamijenio Jimenez. Hrvatski reprezentativac u 42. minuti zaradio je žuti karton.

Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu za Elche koji je remizirao protiv Villarreala (2:2).

ATLETICO: Moyá, Juanfran, Siqueira, Godin, Giménez, Tiago, Gabi, Turan (od 66' Garcia), Koke, Mandžukić (od 79' Jimenez), Griezmann (od 84' Saul).

LEVANTE: Mariño, Juanfran, Karabelas (od 73' Barral), Vyntra,  Iván, Diop, Sissoko, Casadesús, Ivanschitz, Martins (od 60' El Zahr), Morales.

Utakmice 16. kola: Atletico Madrid - Levante 3:1 (Griezmann 18', 47', Godin 82'/Martins 62'), Sevilla - Celta Vigo 1:0 (Pareja 32'), Elche -  Villarreal 2:2 (Jonathas 26', Romero 35'/Vietto 12', Uche 17').