Primera: Leo Messi hat-trickom doveo Barcelonu do nove titule prvaka

Nedjelja, 29. travnja 2018. 18:55 Napisao/la  SC
Leo Messi i Coutinho slave titulu

U 64. minuti Colak je postigao pogodak kojim je Deportivo izjednačio nakon što je Barcelona vodila 2:0, sve je upućivalo na preokret...

A onda je na scenu stupio Leo Messi, koji je dvama pogocima u završnici ostvario hat-trick, osigurao pobjedu i doveo Barcelonu do nove titule prvaka.

Luis Suarez asistirao je Messiju za sva tri pogotka.

Ivan Rakitić igrao je do 87. minute, kada je umjesto njega ušao Andreas Iniesta da bi na terenu proslavio naslov prvaka.

Rakitić nikada zadovoljniji nije izašao prije kraja jedne utakmice...

Atletico Madrid pogotkom Gameira sa bijele točke u 78. minuti pobijedio je Alaves u gostima.

Zanimljivo, Fernando Torres je promašio prvi kazneni udarac dosuđen samo sedam minuta ranije.

U 95. minuti Atletico je ostao bez Corree koji je zaradio drugi žuti karton.

Utakmice 35. kola:   Deportivo La Coruna - Barcelona 2:4 (Perez 40, Colak 64/Coutinho 7, Messi 38, 82, 83),   Alaves - Atletico Madrid 0:1 (Gameiro 78-11m), Getafe - Girona 1:1 (Diedhiou 18/ Stuani 45-11m), Valencia - Eibar 0:0