Primera: Atletico Madrid izvukao bod protiv Levantea, Rog igrao u pobjedi Seville

Subota, 18. svibnja 2019. 15:05 Napisao/la  SC
Marko Rog (Sevilla)

Levante je šokirao Atletico Madrid, povevši već nakon šest minuta igre golom Cabaca.

Pola sata kasnije na semaforu je stajalo 2:0 zahvaljujući Rogeru.

No, u drugom poluvremenu Atletico se vratio i izborio bod, pogocima Rodriga i Camella.

U 51. minuti Atletico je ostao sa igračem manje nakon isključenja Correa.

Rog je igrao prvo poluvrijeme u pobjedi  Seville nad Athletic Bilbaom 2:0.

Golove su postigli Ben Yedder u 44. i El Haddadi u drugoj minuti sudačke nadoknade susreta.

Valencia je pobjedom stigla do četvrtog mjesta i ima dva boda više od Getafea i Seville koji imaju po 59.

Iz lige su ispali Girona, Huesca i Rayo Vallecano.

Utakmice 38. kola: Levante - Atletico Madrid 2:2 (Cabaco 6, Roger 36/ Rodrigo 68, Camello 79), Espnyol - Real Sociedad 2:0 (Rosales 58, Wu Lei 65), Getafe - Villarreal 2:2 (Portillo 13, Maksimović 76/ Iborra 44, Moreno 87), Sevilla - Athletic Bilbao 2:0 (Ben Yedder 44, E Haddadi 90+2), Valldolid - Valencia 0:2 (Soler 36, Rodrigo 52), Alves - Girona 2:1 (Wakaso 40, Calleri 83/Portu 86), Celta Vigo - Rayo Vallecano 2:2 (Aspas 82-11m, 90+2/Embarba 29-11m, Medran 71), Huesca - Leganes 2:1 (Mantovani 55, 83/Mantovani 39-ag)