Primera: Asensio spasio Real Madrid od poraza, Modrić i Kovačić igrali protiv Valencije

Ponedjeljak, 28. kolovoza 2017. 00:17 Napisao/la  SC
Asensio
Asensio

Real Madrid odigrao je neodlučeno protiv Valencije na Santiago Bernabeu, na kraju dvostruki strijelac Asensio spasio je domaćine od poraza pogotkom u 83. minuti.

Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu, Mateo Kovačić igrao je drugo poluvrijeme umjesto Isca.

Real Madrid igrao je bez kažnjenih Ronalda i Sergija Ramosa.

Utakmica 2. kola: Real Madrid - Valencia 2:2 (Asensio 10, 83/Soler 18, Kondogbia 77), Espanyol - Leganes 0:1 (Mantovani 27), Eibar - Athletic 0:1 (Aduriz 38), Getafe - Sevilla 0:1 (Ganso 83)