Primera: Alvaro Negredo iz jedanaesterca spasio bod Sevilli, Rakitić standardno dobar

Nedjelja, 28. travnja 2013. 21:48 Napisao/la  SC

Rezultati 33. kola: Real Valladolid - Sevilla 1:1, Espanyol - Granada 0:1, Malaga - Getafe 2:1

Primera – 33. kolo

REAL VALLADOLID - SEVILLA 1:1

Estadio Muinicipal Jose' Zorilla Gledatelja: 16.832

Sudac: Alberto Undiano Mallenco

Strijelci: 1:0 Javi Guerra (41'), 1:1 Negredo (62'-11m)

Žuti kartoni:Marc Valiente, Ebert (Real Valladolid), Juan Cala, Javi Hervas (Sevilla)

REAL VALLADOLID: Jaime, Rukavina, Marc Valiente, Balenziaga, Ebert, Jesus Rueda, Alvaro Rubio, Oscar Gonzalez, Victor Perez, Larsson (66' Bueno), Javi Guerra-

SEVILLA: Palop, Maduro, Fernando Navarro, Fazio, Coke, Juan Cala (58' Alberto Moreno), Jose Antonio Reyes, Jesus Navas, Rakitić, Javi Hervas (64' Perotti), Moreno.

U okviru 33. kola Primere snage su odmjerili Valladolid i Sevilla, a na kraju su bodovi podijeljeni rezultatom 1:1. Bio je ovo susret dvije momčadi iz sredine tablice, koja su dijelila samo tri boda, što se i na terenu pokazao dobrim mjerilom.

Igrala se 41. minuta susreta, kada je postignut prvi pogodak. Poveo je Valladolid preko Javija Guerrea, a asisteciju je upisao Patric Ebert. Drugo poluvrijeme je donijelo ponovo samo jedan gol, a ovoga puta su uspješniji bili igrači Seville.

Dosuđen je jedanesterac za Andalužane, kojeg Alvaro Negredo pretvara u pogodak. Cijelu utakmicu vrlo solidno je za Sevillu odigrao hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić

Rezultati 33. kola: Real Valladolid - Sevilla 1:1 (Javi Guerra 41'/Negredo 62'-11m), Espanyol - Granada 0:1 (Nolito 37'), Malaga - Getafe 2:1 (Santa Cruz 40', Weligton 47'/Juan Valera 70'),
Real Sociedad – Valencia 4:2 (Martinez 34', Castro 73', Agirretxe 86', 90'+3/Soldado 25', Jonas 90')