Primera: Real uvjerljivo pobijedio Levante, Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu

Subota, 06. travnja 2013. 20:48 Napisao/la  SC

Utakmice 30. kola: Real - Levante 5:1,  Real Sociedad - Malaga 4:2

Primera – 30. kolo

REAL MADRID – LEVANTE 5:1

Stadion Santiago Bernabeu. Gledatelja: 75.000

Sudac: Carlos Clos Gómez

Strijelci: 0:1 Michel (31), 1:1 Higuain (36), 2:1 Kaka (39-11m), 3:1 Ronaldo (84), 4:1 Ozil (87), 5:1 Ozil (90+1)

REAL MADRID: López, Pepe, Marcelo, Sergio Ramos, Arbeloa, Callejón (46 Ronaldo), Modrić, Kaká (75 Di María), Xabi Alonso, Benzema (76 Özil), Higuaín

LEVANTE: Munúa, Vyntra, Ballesteros, Lell, Juanfran, Ríos (68 Valdo), Diop, Iborra, García, Michel (77 Barkero), Acquafresca (69 Nabil El Zhar)

Nogometaši Reala pobijedili su uvjerljivo Levante (5:1) u subotnjim dvobojima 30. kolu Primere. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za domaćine na centru terena, umjesto Samija Khedire i uz Xabija Alonsa.

Poveli su gosti preko Michela, koji je doveo Levante u vodstvo u 31. minuti utakmice, nakon što mu se lopta odbila i prevarila Diega Lopeza. Nakon toga na terenu je postojao samo Real.

Pet minuta kasnije, Gonzalo Higuain zabija iz voleja, a odmah zatim Kaka iz penala. Cristiano Ronaldo ulazi u nastavku, a sedam minuta prije kraja zabija, a tri minute poslije asistira za Mesuta Ozila, koji je posljednjoj minuti postavio konačan rezultat.

Utakmica 30. kola:  Real Sociedad - Malaga 4:2 (Vela 21, Bella 24, Griezmann 32, Martinez 51/Morales 45, Cruz 70)