Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Messi s dva pogotka srušio Racing, stigavši do 30 golova u Primeri

Nedjelja, 11. ožujka 2012. 19:55 Napisao/la

Leo Messi zabio je oba pogotka za pobjedu Barcelone na gostovanju kod Racing Santandera (2:0), stigavši tako do 30 pogodaka u Primeri ove sezone, odnosno 50 golova ukupno u svim natjecanjima

Barcelona se vratila na "standardnih" minus deset bodova u odnosu na Real Madrid. U susretu 27. kola Katalonci su u gostima svladali Racing Santander sa 2:0. Oba pogotka postigao je ovog tjedna iznimno "raspucani" Lionel Messi. Oba puta mu je sve na pladnju servirao Cesc Fabregas...

Prvo mu je u 29. minuti sjajno asistirao, Messiju je ostalo samo da "ukliže" i pošalje loptu u mrežu Maria Fernandeza, vratara domaćih. Potom je Fabregas u 56. minuti izborio jedanaesterac, kojega je Messi pretvorio u 2:0 za Barcelonu. S ova dva pogotka Argentinac je stigao do brojke 30. u Primeri.

U ostalim nedjeljnim susretima Atletico Madrid je svladao Granadu, Espanyol se poigrao s Rayo Vallecanom svladavši ga 5:1, dok je Valencia razočarala na svom travnjaku ispustivši prednost 2:0 protiv Mallorce, pa je na kraju susret završio 2:2.

PRIMERA, 27. kolo, nedjelja: Racing Santander - Barcelona 0:2 (0:1 Messi 29', 0:2 Messi 56' (11m)), Atletico Madrid - Granada 2:0 (1:0 Miranda 38', 2:0 Falcao 90'+ 1), Espanyol - Rayo Vallecano 5:1 (1:0 Uche 4', 2:0 Coutinho 10', 3:0 Coutinho 23', 4:0 Uche 45', 4:1 Tamudo 54', 5:1 Uche 68'), Valencia - Mallorca 2:2 (1:0 Costa 23', 2:0 Aduriz 42', 2:1 Nsue 57', 2:2 Victor 66')