Luka Modrić igrao u pobjedi, luda završnica utakmice na Molineux stadionu

Četvrtak, 01. veljače 2024. 23:19 Napisao/la  SC
Luka Modrić igrao u pobjedi, luda završnica utakmice  na Molineux stadionu

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu u pobjedi Real Madrida, koji je ostvario 18. pobjedu i preuzeo vodstvo na ljestvici.

Utakmica 20. kola: Getafe - Real Madrid 0:2 (Joselu 14, 56)

Manchester United pobijedio je Wolves na Molineux stadionu u utakmici za navijače jakih živaca!

Wolves je u transu odigrao zadnjih pola sata, potignuli su domaćini tri pogotka, Neto je izjednačio u 95. minuti za veliko slavlje na tribinama.

Dvije minute kasnije u utakmici koja je trajala 101 minutu, 18-godišnji Mainoo postigao je prvi pogodak za Manchester United u Premierligi i osigurao pobjedu.

Utakmice 22. kola: Wolves - Manchester United 3:4 (Sarabia 71, Kilman 85, Neto 90+5/Rashford 5, Hojlund 22, McTominay 75, Mainoo 90+7), West Ham - Bournemouth 1:1 (Ward-Prowse 61-11m/Solanke 3)