LaLiga: Real Madrid uvjerljiv protiv Celte Vigo, Atletico u 99. srušio Espanyol

Nedjelja, 12. rujna 2021. 15:49 Napisao/la  SC
Karim Benzema

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Celtu Vigo 5:2 u posljednjoj utakmici 4. kola LaLige.

Gosti su dva puta vodili, ali onda su domaćini prelomili utakmicu.

Luka Modrić igrao je do 79. minute.

Osasuna je na domaćem terenu uvjerljivo poražena od Valencie, Ante Budimir nije ulazio u igru.

Atletico Madrid je svladao Espanyol na gostovanju u Barceloni pogotkom Thomasa Lemara u devetoj minuti sudačke nadoknade vremena, domaćini su do 79. minute imali prednost, a onda je uslijedio preokret aktualnih prvaka.

Šime Vrsaljko utakmicu je odgledao s klupe.

Utakmice 4. kola LaLige: Real Madrid – Celta Vigo 5:2 (Benzema 24, 47, 87-11 m), Vinicius Junior 54, Camavinga 72/Mina 4, Cervi 31), Osasuna – Valencia 1:4 (Moncayola 8/Gomez 26, Hernandez 51-ag, Guedes 55, Alderete 73), Cadiz – Real Sociedad 0:2 (Oyarzabal 71, 84), Espanyol – Atletico Madrid 1:2 (De Tomas 40/Carasco 79, Lemar 90+9)

Poredak: Real Madrid 10, Valencia 10, Atletico Madrid 10, Real Sociedad 9, Athletico Bilbao 8, Sevilla (3) 7, Barcelona (3) 7...