LaLiga: Sevilla do pobjede u sudačkoj nadoknadi, Marokanac En Nesyri junak susreta

Nedjelja, 01. ožujka 2020. 13:58 Napisao/la  SC
Youssef En Nesyri

Sevilla je pobijedila Osasunu 3:2 u susretu koji je ponudio neizvjesnost do posljednje minute.

Prvo poluvrijeme prošlo je u znaku domaćih koji su poveli golovima En Nesyrija i Ocamposa.

Iako je u 54. minuti Osasuna ostala s igračem manje nakon isključenja Herrer zbog igranja rukom, gosti nisu posustali već su u razmaku od deset minuta golovima Adiranea te zatim Torresa sa bijele točke izjednačili.

Ipak junak susreta bio je Sevillin En Nesyri koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade susreta zabio pobjednički gol za domaće.

Šime Vrsaljko s klupe je pratio gostujući remi svoga Atletica protiv Espanyola.

Domaći su poveli zahvaljujući autogolu Savića, a bod gostima donio je Saul.

Utakmice 26. kola: Sevilla - Osasuna 3:2 (En Nesyri 13, 90+3, Ocampos 45+1/ Aridane 64, Torres 74-11m), Athletic Bilbao - Villarreal 1:0 (Garcia 56-11m), Espanyol - Atletico Madrid 1:1 (Savić 24-ag/ Saul 47)