LaLiga: Robert Lewandowski pogocima skriva slabosti Barcelone

Subota, 29. listopada 2022. 23:15 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski donio je pobjedu Barceloni u 93. minuti utakmice u Valenciji, Poljak pogocima nastavlja skrivati slabosti svoje momčadi.

Ivan Rakitić igrao je u domaćem porazu Seville do odmora.

Atletico je doživio poraz pogotkom u 99. minuti nakon što je uspio izjednačiti u završnici utakmice dvama pogocima Joaoa Felixa.

Utakmice 12. kola: Almeria - Celta Vigo 3:1 (Lazaro 52, de la Hoz 60, Eguaras 90+6/Velga 25), Cadiz - Atlético 3:2 (Bongonda 1, Fernandez 81, Sobrino 90+9/Joao Felix 85, 89), Sevilla - Rayo Vallecano 0:1 (Garcia 61), Valencia - Barcelona 0:1 (Lewandowski 90+3)