LaLiga: Real Madrid poražen u San Sebastianu, Barcelona povećala prednost

Srijeda, 03. svibnja 2023. 00:00 Napisao/la  SC
Jordi Alba
Jordi Alba

Barcelona je  u samoj završnici susreta slomila Osasunu, koja je od 27. minute igrala s igračem manje.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Jordi Alba u 85. minuti, nedugo nakon što je ušao u igru.

Ante Budimir nije igrao za Osasunu, utakmicu je odgledao s klupe.

Barcelona je ovom pobjedom povećala prednost pred Realom, koji je poražen u San Sebastianu i već u idućem kolu može riješiti prvenstvo.

Real Sociedad iskoristio je činjenicu da u gostujućoj momčadi nije bilo nekoliko važnih igrača, Luka Modrić utakmicu je preskočio zbog ozljede, Benzemu je Ancelotti odmarao, Viniciusa Juniora nije bilo zbog žutih kartona.

Utakmice 33. kola: Almeria – Elche 2:1 (Baptistao 22, Embarba 52/Ponce 90), Barcelona – Osasuna 1:0 (Alba 85), Real Sociedad – Real Madrid 2:0 (Kubo 47, Barrenetxea 85)