LaLiga: Barcelona pregazila Valenciju, Real Madrid pobijedio, Atletico poražen, Rakitić igrao

Subota, 14. rujna 2019. 15:23 Napisao  I. V.
Karim Benzema (R. Madrid)

Barcelona je pregazila Valenciju na Camp Nou, čak pet pogodaka primila je momčad koja je slovila kao ozbiljan protivnik.

Seriju je započeo tinnejdžer, 16-godišnji Fati postigao je prvi poogdak već u 3. minuti, da bi de Jong u 7. minuti naslutio da se Valenciji ne piše dobro.

Gameiro je vratio lažnu nadu do odmora, a u drugom dijelu sve je riješio Luis Suarez koji je u 60. minuti ušao umjesto Fatija i u prvom dodiru s loptom postigao pogodak.

Ivan Rakitić igrao je od 70. minute, Leo Messi još nije spreman.

Barcelona - Valencia 5:1 (Fati 3, de Jong 7, Pique 52, L. Suarez 61, 82/Gameiro 29, Gomez 90+2)

Karim Benzema održava golgetersku formu iz prošle sezone, dvama pogocima francuskog napadača Real Madrid brzo je stekao prednost od 2:0.

Ni 3:0 na odmoru nije bilo dovoljno za mirnu završnicu, Levante je 75. minuti stigao do aktivnih 3:2, ali više od toga nije mogao.

Modrić nije igrao zbog ozljede, Bale zbog kartona.

Real Madrid ostvario je drugu pobjedu, Benzema je postigao 4 pogodaka.

Real Sociedad je sa dva gola ispratio Atletico.

Domaći su utakmicu riješili u tri minute dvama golovima.

Utakmice 4. kola:    Barcelona - Valencia 5:1 (Fati 3, de Jong 7, Pique 52, L. Suarez 61, 82/Gameiro 29, Gomez 90+2),    Real Madrid - Levante 3:2 (Benzema 25, 31, Casemiro 40/Mayoral 49, Melero 75), Leganes - Villarreal 0:3 (Moreno 26, 90+3, Silva 39-ag), Real Sociedad - Atletico Madrid 2:0 (Odegaard 58, Monreal 61)

Poredak: Atletico 9, Real Madrid i Athletic po 8, Barcelona, Sevilla (3) i Sociedad pod 7,...