LaLiga: Real i Atletico podijelili bodove u derbiju, Luka Modrić asistirao za remi

Subota, 25. veljače 2023. 20:33 Napisao/la  SC
Alvaro Rodriguez postiže pogodak

U madriskom derbiju svih derbija Real i Atletico su podijelili su bodove.

U tvrdoj utakmici sve važno spomena dogodilo se u drugom dijelu.

Prvo je u 63. minuti u igru ušao Luka Modrić umjesto Ceballosa, potom je minutu kasnije Atletico ostao s deset igrača nakon što je isključen Correa.

Potom je u 78. minuti gostujuća momčad povela, Gimenez je zatresao mrežu na asistenciju Griezmanna, potom je pet minuta prije kraja Real izjednačio.

Luka Modrić je izveo korner, savršenim ubačajem na petercu je pronašao Rodrigueza, kojem nije bio problem zatresti mrežu.

Utakmice 23. kola: Real Madrid - Atletico Madrid 1:1 (Rodriguez 85/Gimenez 78),  Espannyol - Mallorca 2:1 (Braithwaite 22, 51/Muriqi 41), Cadiz - Rayo Vallecano 1:0 (Guardiola 74), Valencia - Real Sociedad 1:0 (Zubeldia 40-ag)