LaLiga: Real Madrid dostigao Barcelonu na vrhu, Filip Bradarić igrao u golijadi

Nedjelja, 21. lipnja 2020. 17:32 Napisao/la  SC
Proslava pobjede

Real Madrid opet je na vrhu ljestvice!

Pobijedila je momčad Zinedinea Zidanea u San Sebastiánu, izjednačila se s Barcelonom prema broju bodova, završnica sezone postaje sve zanimljivija.

Pobjeda je ostvarena u drugom dijelu, Real madrid je bolje izgledao većim dijelom utakmice koja je na kraju postala uzbudljiva nakon pogotka Merina u 83. minuti.

Luka modrić igrao je od 90. minute.

Filip Bradarić odigrao je drugo poluvrijeme golijade u Vigu, Celta je s čak 6:0 pobijedila Alaves.

Kod rezultata 2:0, Aguirregabiria u 27. minuti dobio izravni crveni karton što je bila najava katastofalnog poraza.

Alaves s desetoricom igrača nije imao šanse.

Celta Vigo (30) udaljila se na 4 boda od Mallorce (26), koja se nalazi na 18. mjestu, koje je granica za drugu ligu.

Utakmica 30. kola: Celta Vigo - Alaves 6:0 (Murillo 14, Aspas 20-11m, Rafinha 40, 41, Nolito 78-11m, Mina 86), Valencia - Osasuna 2:0 (Guedes 12, Rodrigo 35), Real Sociedad - Real Madrid 1:2 (Merino 83/Sergio Ramos 50-11m, Benzema 70)

Poredak: Real Madrid i Barcelona po 65, Atletico i Sevilla po 52, Getafe 48,..