LaLiga: Barcelona za dvadesetak minuta riješila utakmicu protiv Athletica

Nedjelja, 23. listopada 2022. 22:11 Napisao/la  SC
Dembele i Lewandowski

Barceloni je trebalo malo više od dvadeset minuta da postigne tri pogotka i osvoji tri boda.

Igrači Athletica već nakon 22. minute počeli su gledati prema semaforu, trebalo je još sedamdesetak minuta ostati na Camp Nou...

U nastavku se utakmica odrađivala, Barcelona je  još jednom zatresla mrežu, a imao je i Athletic šanse ublažiti poraz

Ante Budimir sjedio je na klupi Osasune.

Utakmice 11. kola: Espanyol - Elche 2:2 (Puado 24, Braithwaite 67/Milla 11, Verdu 82), Betis - Atlético 1:2 (Fekir 84/Griezmann 53, 71), Girona - Osasuna 1:1 (Lopez 45+1/Barja 37), Villarreal - Almeria 2:1 (Baena 56, Jackson 90+4/Melero 31), Barcelona - Athletic 4:0 (Dembele 12, Roberto 18, Lewandowski 22, Torres 73)