LaLiga: Barcelona remizirala u gostima kod Sociedada, Ivan Rakitić igrao do 79. minute

Subota, 14. prosinca 2019. 18:06 Napisao/la  SC
Griezmann i Suarez (Barcelona)

Rakitić je igrao do 79. minute u remiju Barcelone u gostima kod Real Sociedada.

Domaći su poveli sa bijele točke u 12. minuti, strijelac je bio Oyarzabal.

Barcelona je zahvaljujući Griezmannu u 38. i Suarezu u 49. minuti preokrenula vodstvo domaćih.

No, nakon izjednačenja Isaka u 62. minuti, Barca više nije uspjela zatresti mrežu.

Veliki je to kiks Barcelone četiri dana prije El Clasica, Barca sad ima bod više od Real Madrida koji ima i utakmicu manje

Utakmice 17. kola: Real Sociedad - Barcelona 2:2 (Oyarzabal 12-11m, Isak 62/ Griezmann 38, Suarez 49), Granada - Levante 1:2 (Machis 60/ Rochina 55, Bardhi 89), Athletic Bilbao - Eibar 0:0