LaLiga: Real Madrid slavio u Bilbau i zadržao priključak za Barcelonom

Nedjelja, 22. siječnja 2023. 20:40 Napisao/la  SC
Karim Benzema

Real Madrid neokrznut je prošao Bilbaom, nogometaši Carla Ancelottija tako su zadržali priključak za Barcelonom.

Luka Modrić u igru je ušao u 76. minuti, gosti su tada već vodili zahvaljujući Karimu Benzemi, koji je tako usmjerio goste ka pobjedi.

Benzema je u Bilbau postigao svoj 228. pogodak za Real Madrid u karijeri i na ljestvici najboljih Realovih strijelaca svih vremena na drugom mjestu dostigao legendarnog Raula.

Bolji od njih dvojice jedino je Cristiano Ronaldo, koji je za Real postigao 450 golova, od čega 311 prvenstvenih.

Barcelona je u 18. kolu LaLige pobijedila na domaćem terenu Getafe.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Pedri u 35. minuti na asistenciju Raphine.

Elche i Osasuna odigrali su 1:1, za goste je do 74. minute igrao Ante Budimir.

Rezultati 18. kola: Villareal – Girona 1:0 (Parejo 90+11), Elche – Osasuna 1:1 (Carmona 67/Avila 20), Barcelona – Getafe 1:0 (Pedri 35), Athletico Bilbao - Real Madrid 0:2 (Benzema 24, Kroos 90)