LaLiga: Real Madrid nije iskoristio poraz Barcelone, Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu

Subota, 02. studenog 2019. 17:55 Napisao/la  SC
Luka Modrić
Luka Modrić

Real Madrid odigrao je još jednu slabu utakmicu, momčad Zinedinea Zidane nije iskoristila kiks Barcelone.

Utakmica bez golova na Santiago Bernabeu navijačiam Real Madrida nije toliko teško pala koliko je teško gledati slabu igru momčadi koja se unatoč svemu izjednačila na vrhu ljestvice s Barcelonom.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu kao cijela momčad Real Madrida, što znači slabo.

Barcelona je primila tri pogotka u sedma minuta, Levante je preokrenuo rezultat i osvojio bodove u utakmici koja u prvoh sat vremena ni po čemu nije slutila poraz Barcelone.

A onda je komotna igra gostiju kažnjena trima pogocima nakon kojih se šokirana momčad Barcelone više nije mogla oporaviti.

Ivan Rakitić s klupe je svjedočio drugom porazu Barcelone ove sezone.

Diego Costa u 72. minuti nije iskoristio kazneni udarac čime je Atletico propustio najveću priliku za pobjedu u utakmici protiv Seville.

Utakmice 12. kola: Espanyol - Valencia 1:2 (Roca 31-11m/Parejo 69-11m, Gomez 80), Levante - Barcelona (Campana 61, Mayoral 63, Radoja 68/Messi 38-11m), Sevilla - Atletico 1:1 (Vazquez 28/Morata 60), Real Madrid - Betis 0:0

Poredak: Barcelona i Real Madrid po 22, Atletico i Sevilla po 21...