LaLiga: Athletic Bilbao uvjerljiv, Osasuna bolja od Espanyola

Nedjelja, 08. ožujka 2020. 15:53 Napisao/la  SC
Slavlje Osasune

Athletic Bilbao pobijedio je u gostima Valladolid.

Završilo je 1:4, a do 76. minute gosti su vodili sa dva gola prednosti dok nije smanjio Ramirez.

U samoj završnici još su dva gola za Bilbao dodali Williams i Cordoba.

Osasuna je pogotkom sa bijele točke Torresa u 51. minuti slavila protiv Espanyola.

Utakmice 27. kola: Osasuna - Espanyol 1:0 (Torres 51-11m), Valladolid - Athletic Bilbao 1:4 (Ramirez 76/ Lopez 4, Garcia 24, Williams 87, Cordoba 90+3), Levante - Granada 1:1 (Roger 11/ Machis 60), Villarreal - Leganes 1:2 (Moreno 5/ Oscar 47, 70-11m)