Kup kralja: Espanyol iznenadio pobjedom protiv Barcelone, Messi nije iskoristio penal

Srijeda, 17. siječnja 2018. 23:52 Napisao/la  SC
Leo Messi propustio iskoristiti kazneni udarac

Odigrane su prve utakmice četvrtfinala španjolskog Kupa kralja.

Espanyol je iznenadio pobjedom protiv Barcelone, jedini pogodak postigao je Melenda u 88. minuti!

Leo Messi nije realizirao kazneni udaraca u 61. minuti, Diego Lopez obranio je njegov udarac i postao prvi vratar koji mu je dva puta obranio penale! Prvi put je uspio 2008. godine kada je branio za Villarreal.

Ivan Rakitić igrao je od 54. minute.

Barcelona je imala standardno visok posjed lopte od 70 posto, ali će u uzvrat na Camp Nouu 23. siječnja morati nadoknaditi rezultatski minus.

Sevilla je u Madridu pobijedila (2:1) Atletico Madrid, trener Vicenzo Montella malo lakše diše nakon slabijih rezultata u Primeri.

Golovi su padali u završnici, Diego Costa doveo je Atletico u vodstvo u 72. minuti.

Pogocima Moye (79) i Joaquina Corree (87) gosti su preokrenuli.

Valencia je pobijedila Alaves istim rezultatom (2:1).

Pogoci su na Mestalli također padali u zadnjih pola sata, poveli su gosti pogotkom Rubéna Sobrina u 65. minuti.

Guedes (72) i Rodrigo (81) postignuli su pogotke za Valenciju.