Kup: Barcelona u finalu, Coutinho i Rakitić strijelci za pobjedu protiv Valencije

Petak, 09. veljače 2018. 00:03 Napisao/la  SC
Ivan Rakitić u zagrljaju suigrača

Barcelona se plasirala u finale Kraljevskog kupa nakon što je na Mestalli u uzvratnoj utakmici polufinala pobijedilaa Valenciju rezultatom 2:0.

U finalu igra protiv Seville 21. travnja u Madridu.

Momčad Barcelone na Mestallu je istrčala s prednošću 1:0 iz prve utakmice.

Philippe Coutinho ušao je u igru početkom drugoga dijela i nakon četiri minute postigao prvi pogodak u dresu Barcelone za vodstvo 1:0.

U 82. minuti Ivan Rakitić glavom je postigao pogodak kojim je otklonjena zadnja neizvjesnost.