LaLiga: Real Sociedad pobjedom protiv Cadiza ostao sam na vrhu ljestvice

Nedjelja, 22. studenog 2020. 18:36 Napisao/la  SC
David Silva i Stjepan Lončar

Real Sociedad pobjedio je u gostima Cadiz, strijelac jedinog pogotka bio je Isak u 66. minuti.

Protivnik Rijeke u Europskoj ligi sedmom pobjedom nakon 10. kola osamio se na vrhu LaLige s  23 boda, tri boda manje ima Atletico koji mora odigrati još dvije utakmice.

U napadu su igrali Oyarzabal i Januzaj na bokovima, Isak u vrhu napada, iza njih igrao je David Silva koji je odigrao cijelu utakmicu.

Isak je izašao u 74. minuti (Willian Jose) isto kao i Januzaj (Portu), Oyarzabal je izašao u 84. minuti (Muguruza).

Real Sociedad u četvrtak igra protiv Alkmaara, Rijeka igra u Napulju.

Utakmice 10. kola: Eibar - Getafe 0:0, Cadiz - Real Sociedad 0:1 (Isak 66), Granada - Valladolid 1:3 (Duarte 63/Plano 45+3, Marcos Andre 53, Jota 90)

Poredak: Real Sociedad 23, Atletico 20 (8), Villarreal 19, Real Madrid 17 (9), Cadiz 14, Granada 14 (9),... 11. Barcelona 11 (8),...