ŠPANJOLSKA PRIMERA

Hat-trick Ronalda i sjajna asistencija Modrića

Nedjelja, 30. rujna 2012. 21:47 Napisao/la  SC

Real Madrid - Deportivo 5:1 (Ronaldo 23-11m, 44, 84-11m, Di Maria 38, Pepe 66/Riki 16)

REAL MADRID - DEPORTIVO 5:1

Santiago Bernabeu. Sudac: Miguel Ángel Ayza Gámez.

Strijelci: 0:1 Riki (16'), 1:1 Ronaldo (23'-11m), 2:1 Di Maria (38'), 3:1 Ronaldo (44'), 4:1 Pepe (66'), 5:1 Ronaldo (84'-11m).

Žuti kartoni: Modrić, Ozil (Real), Pablo, Evaldo (Deportivo).

REAL MADRID: Casillas, Ramos, Pepe, Marcelo, Varane, Modrić (od 58' Xabi Alonso), Ozil (od 46' Kaka), Khedira, Di Maria, Ronaldo, Higuain (od 65' Benzema).

DEPORTIVO: Aranzubia, Marchena, Ze Castro, Pablo (od 46' Laure), Evaldo, Aguilar, Bergantinos, Dominguez (od 70' Camunas), Riki (od 56' Oliveria), Gama, Pizzi.

Nogometaši Real Madrida napunili su mrežu Deportiva iz La Corune u susretu 6. kola španjolskog prvenstva. Gosti su poveli pogotkom Rikija u 16. minuti, no to je ujedno bilo sve budući da su Madrižani već na poluvrijeme otišli s dva pogotka prednost (3:1), a Cristiano Ronaldo je dvaput zatresao mrežu, a Portugalac je šest minuta prije kraja utakmice stigao do hat-tricka.

Luka Modrić igrao je do 58. minute i zaradio je žuti karton, a sjajno je asistirao Di Mariji za drugi pogodak.

Rezultati 6. kola: Granada - Celta 2:1, Real Valladolid - Rayo Vallecano 6:1, Osasuna - Levante 4:0, Real Madrid - Deportivo 5:1.