Primera: Celta u sudačkoj nadoknadi ostvarila pobjedu protiv Zaragoze, Pranjić na klupi

Ponedjeljak, 22. travnja 2013. 23:58 Napisao/la  SC

Utakmica 32. kola: Celta - Zaragoza 2:1 (Lopez 37, Bermejo 90/Sapunaru 26).  Bivši hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić sa Celtine je klupe odgledao ovu utakmicu

Posljednja utakmica 32. kola španjolske Primere division između posljednjeplasirane Celte i pretposljednjeg Reala iz Zaragoze završila je pobjedom Celte 2:1.

Goste je u vodstvo doveo Rumunj Cristian Sapunaru u 26. minuti poravnao je Alex Lopez u 37. minuti, a pobjedu Celti i bodovno poravnanje sa Zaragozom svojim je petim pogotkom sezone donio Mario Bermejo u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić sa Celtine je klupe odgledao ovu utakmicu.

Utakmica 32. kola: Celta - Zaragoza 2:1 (Lopez 37, Bermejo 90/Sapunaru 26)