LaLiga: Villarreal pobijedio Real Madrid u prvoj utakmici ove godine

Subota, 07. siječnja 2023. 18:16 Napisao/la  SC

Villarreal nije zaboravio igrati vrhunsku obranu otkada je otišao Unai Emery, Luka Modrić ispraćen pljeskom s terena

LaLiga: Villarreal pobijedio Real Madrid u prvoj utakmici ove  godine

Quique Setien ostvario je najveću pobjedu otkada je preuzeo momčad Villarreala.

Bivši trener Barcelone uspio je pobijediti Real Madrid i omogućiti Barceloni da se odvoji na vrhu ljestvice ako u nedjelju pobjedi u 16. kolu Altetico u Madridu.

Real Madrid doživio je drugi poraz u sezoni, uzalud je u završnici pritiskala madridska momčad, Villarreal nije zaboravio igrati vrhunsku obranu otkada je otišao Unai Emery.

Na kraju treba izdvojiti da je u 98. minuti Danjuma je s 40-tak metara promašio prazna vrata, kada je sam trčao u kontri, Courtois je bio na drugoj strani terena...

Luka Modrić igrao je do 70. minute, pljesak s tribina na stadionu de la Ceramica dovoljno govori o njegovoj igri.

Real Madrid prvi put u povijesti La Lige počeo je jednu utakmicu bez španjolskog nogometaša u startnoj postavi.

Utakmice 16. kola: Villarreal - Real Madrid 2:1 (Pino 47, G. Moreno 63-11m/Benzema 80-11m), Mallorca - Valladolid 1:0 (Prats 90+4)