Primera: Barcelona teško do pobjede protiv Granade, Xavi u 87. minuti slomio goste

Subota, 22. rujna 2012. 23:54 Napisao/la  SC

BARCELONA - GRANADA 2:0

Camp Nou. Barcelona - Granada 2:0 (0:0).

Strijelci: 1:0 Xavi (87'), 2:0 Gomez (90'-ag).

Žuti kartoni: Tono, Gomez, Floro Flores (Granada).

BARCELONA: Valdes, Alves, Correia (od 73' Tello), Mascherano, Fabregas, Song, Busquets, Alcantara (od 54' Xavi), Messi, Villa (od 53' Pedro), Sanchez.

GRANADA: Tono, Siqueira, Nyom, Gomez, Lopez, Santos, Brahimi (od 75' Romero), Rico, Torje (od 66' Ortiz), Floro Flores (od 58' El Arabi), Orellana.

Nogometaši Barcelone morali su se dobro pomučiti da bi stigli do pobjede u 5. kolu španjolskog prvenstva protiv Granade. Gosti su odolijevali napadima moćne Barcelone sve od 87. minute kada je Xavi napokon pronašao prolaz - 1:0. U tom trenutku Camp Nou je odahnuo, a do kraja Barcelona je potvrdila pobjedu za što se pobrinuo gostujući sastav, autogolom Gomeza.

Rezultati 4. kola: Zaragoza - Osasuna 3:1, Celta - Getafe 2:1, Betis - Espanyol 1:0, Barcelona - Granada 2:0.