Barcelona osvojila katalunjski Superkup, Rakitić i Halilović realizirali jedanaesterce

Četvrtak, 30. listopada 2014. 11:52 Napisao/la  SC

Superkup Katalonije: Barcelona - Espanyol 4:2, nakon izvođenja jedanaesteraca

Ivan Rakitić i Alen Halilović bili su strijelci s bijele točke u utakmici kojom je Barcelona osvojila Superkup Katalonije nakon što je poslije jedanaesteraca svladala gradskog rivala Espanyol rezultatom 4:2.

U regularnih dijelu utakmice je završila 1:1. Barcelona u 15. minuti pogotkom Piquea, izjednačio je Arbille u 51. minuti.

Ivan Rakitić ušao je igru u 60. minuti, a Alen Halilović u 75. minuti utakmice.