Barcelona na oproštaju od Guardiole u gostima kod Betisa osvojila samo bod

Subota, 12. svibnja 2012. 23:54 Napisao/la  SC

Utakmice 38. kola: Real Sociedad - Valencia 1:0 (Griezmann 64), Betis - Barcelona 2:2 (Martin 71, 74/Busquets 9, Keita 90)

Nogometaši Barcelone odigrali su neodlučeno 2:2 na gostovanju kod Betisa u utakmici posljednjeg 38. kola španjolske Primere. Katalonci su poveli golom Busquetsa u devetoj minuti, da bi domaćin u razmaku od samo tri minute od 71. do 74. golovima Martina došao do vodstva i na prag velikog iznenađenja.

Njega je spriječio Keita golom u posljednjim trenucima susreta i tako na Guardiolinom oproštaju od Barcelone osigurao bod. U drugome ogledu subotnjeg programa Real Sociedad je golom Griezmanna (64) pred svojim navijačima nadvisio Valenciju.