LaLiga: Barcelona pobijedila u 93. minuti iz penala, Ante Budimir odlučio pobjednika

Četvrtak, 04. siječnja 2024. 19:18 Napisao/la  SC
Ante Budimir

Barcelona je pobijedila Las Palmas u zadnjim minutama iz penala, nedugo nakon što je u 91. minuti isključen Sinkgraven.

Ante Budimir bio je strijelac pobjedničkog pogotka u dvoboju Osasune i Almerije.

Ivan Rakitić igrao je za Sevillu od 41. minute u novom porazu, ušao je umjesto ozlijeđenog Nemanje Gudelja.

Utakmice 19. kola: Osasuna - Almeria 1:0 (Budimir 27), Sevilla - Athletic 0:2 (Vesga 30, Paredes 76), Las Palmas - Barcelona 1:2 (El Haddadi 12/Torres 55, Gundogan 90+3-11m)