Ansu Fati ostaje u prvoj momčadi nakon što se Leo Messi i Luis Suarez vrate

Utorak, 03. rujna 2019. 15:18 Napisao/la  SC

Ansu Fati postao je najmlađi strijelac u povijesti Barcelone, treći najmlađi u povijesti španjolske lige.

Fati je debitirao za Barcelonu protiv Betisa, 16-godišnji napadač igrao je od 76. minute na Camp Nou.

U idućem kolu igrao je drugo poluvrijeme u gostima (2:2) protiv Osasune, pogodak je postigao u 51. minuti.

Fati je u prvu momčad upao zbog ozljeda Lionela Messija, Luisa Suareza i Ousmanea Dembelea nakon što je pripreme odradio s B momčadi.

Messi i Suarez se uskoro vraćaju, ali Fati ostaje u prvoj momčadi.

Ernesto Valverde nema namjeru vraćati Fatija u B momčad.