Perišić i Mandžukić zabili za Wolfsburg i Bayern

Subota, 12. siječnja 2013. 17:28 Napisao/la  SC

Prijateljske utakmice: Wolfsburg - Hertha 5:1,  Basel - Bayern 0:3

WOLFSBURG - HERTHA 5:1

Prijateljska utakmica. Gledatelja: 4.473. Sudac: Aarnink. Strijelci 1:0 Perišić (4'), 2:0 Vieirinha (29'), 3:0 Orozco (34'), 4:0 Kahlenberg (54'), 5:0 Knoche (81'), 5:1 Lasogga (88'). Žuti karton: Lasogga (Herta).

WOLFSBURG: Benaglio (46. Hitz), Hasebe (70. Schulze), Naldo (64. Knoche), Lopes, Schäfer (46. Rodríguez) , Josué, Träsch (46. Medojević), Vieirinha (64. Klich), Orozco (70. Hasani), Perišić (46. Kahlenberg), Lakić (70. Jönsson)

HERTHA: Kraft (46. Burchert), Ndjeng (67. Janker), Lustenberger (46. Hubník), Brooks (46. Franz), Bastians (78. Radjabali-Fardi) , Niemeyer (46. Andrich), Kluge (46. Kobiashvili) ,  Allagui, Mukhtar (78. Beichler), Sahar (67. Knoll) , Wagner (67. Lasogga).

Nogometaši Wolfsburga pobijedili su Herthu 5:1 u pripremnoj utakmici, a u listu strijelaca ponovo se upisao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je načeo protivnika u četvrtoj minuti.

Vukovi nisu imali previše problema u ovoj utakmici, mrežu Herthe napunili su Vierinha (29'), Orozco (34'), Kahlenberg (54'), Knoche (81'), dok je Lasogga postigao počasni pogodak za berlinski sastav u 89. minuti.

Bayern je pak u pripremnoj utakmici svladao Basel 3:0. Mario Mandžukić zabio je prvi pogodak u 9. minuti, a nakon njega u strijelce su se upisali Schweinsteiger (12') i Ribery (39').

HSV je pobijedio bečku Austriju 2:0 pogocima Sona (59') i Beistera (60').