Slatka osveta: Mario Mandžukić zabio pogodak u pobjedi Bayerna protiv Wolfsburga

Četvrtak, 26. srpnja 2012. 19:05 Napisao/la  SC

Bayern - Wolfsburg 2:1. Mandžukić je 29. minuti realizirao jedanesterac, dok je na 2:0 povisio Robben u 39. minuti. Počasni pogodak za vukove postigao je Pilar u 90. minuti.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Bayern - Wolfsburg 2:1 (2:0)

Guangzhou, Gledatelja: 35.00. Sudac: Zhao Liang (China). Strijelci: 1:0 Mandzukic (29'-11m), 2:0 Robben (39'), 2:1 Pilar (90'). Žuti karton: Shaqiri (Wolsburg).

BAYERN: Neuer, Boateng, Van Buyten, Dante (46' Badstuber), Contento (46' Tymoshchuk), Gustavo, Kroos (63' Can), Robben (46. Pizarro), Müller (67' Weiser), Ribéry (46' Shaqiri), Mandžukić (46' Gomez).

WOLFSBURG: Hitz, Fagner (80' Diego), Naldo (80' Russ), Pogatetz (46' Knoche), Schäfer (80' Kahlenberg), Hasani (27' Hasebe), Josué (69' Dejagah), Polák (46' Pilaø), Olić (69' Träsch), Helmes (46' Orozco), Dost (46' Lakić).

Mario Mandžukić nastavlja s odličnim igrama, hrvatski reprezentativac postigao je pogodak u pobjedi Bayerna nad Wolfsburgom 2:1 u prijateljskoj utakmici. Mandžukić je 29. minuti realizirao jedanesterac, dok je na 2:0 povisio Robben u 39. minuti. Počasni pogodak za vukove postigao je Pilar u 90. minuti.

Nema sumnje da je uz nastavak dobrih igara dodatna satisfakcija za  Mandžukića bila činjenica da je zabio Wolfsburgu u kojem je igrao prošle sezone, a kojega je napustio nakon što je trener Felix Magath rekao da više ne računa na njega.

Mandžukić je igrao prvo poluvrijeme, a zamijenio ga je Gomez. U redovima Wolfsburga Ivica Olić igrao je do 69. minute kada ga je zamijenio Träsch, dok je Lakić igrao od 46. minute umjesto Dosta.