NJEMAČKO PRVENSTVO

Mario Mandžukić potvrdio pobjedu Bayerna

Subota, 29. rujna 2012. 17:52 Napisao/la  SC

Hrvatski reprezentativac u igru je ušao u u 58. minuti, a u 83. minuti postavio je konačnih 2:0 protiv Werdera

Nogometaši Bayerna nastavili su pobjeđivati, šestu pobjedu u prvenstvu u šestom kolu ostvarili su na gostovanju kod Werdera (2:0), a u listu strijelaca ponovo se upisao Mario Mandžukić. Gosti su poveli pogotkom Gustava u 81. minuti, a dvije minute kasnije konačni rezultat postavio je Mandžukić. Hrvatski reprezentativac u igru je ušao u u 58. minuti umjesto Pizzara.

HSV je na domaćem terenu pobijedio Hannover, a Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu, dok je Ivo Iličević odigrao prvo poluvrijeme.

Rezultati 6. kola: Bayer (L) - Greuther Furth 2:0 (Sam 50', 63'), HSV - Hannover 1:0 (Rudnevs 20'),  Hoffenheim - Augsburg 0:0, Nurnberg - Stuttgart 0:2 (Ibišević 1', Harnik 75')

Werder - Bayern 0:2 (Gustavo 81', Mandžukić 83'), Borussia (D) - Borussia (M) 5:0 (Reus 35', 70', Subotić 40', Gündogan 79', Blaszczykowski 85')