BAYERN SVLADAO BEJING GUAN

Mario Mandžukić strijelac u uvjerljivoj pobjedi

Utorak, 24. srpnja 2012. 16:01 Napisao/la  SC

Bejing Guoan - Bayern 0:6. Mandžukić je mrežu kineskog prvoligaša zatresao u 79. minuti za 5:0

Nogometaši minhenskog Bayerna uvjerljivo su u Pekingu u prijateljskoj utakmici pobijedili Bejing Guoan rezultatom 6:0, a među bavarske strijelce upisao se i hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Bavarski div postigao je po tri gola u svakom poluvremenu, a Mandžukić je mrežu kineskog prvoligaša zatresao u 79. minuti za 5:0. Minutu kasnije Mario Gomez je bio strijelac za konačnih 6:0. Jedini dvostruki strijelac Bayerna bio je povratnik Claudio Pizarro, dok su po jedan gol još zabili Robben i Müller.