Olić prekrasnim golom srušio Borussiju (D)

Subota, 09. studenog 2013. 17:08 Napisao/la  SC

wolkswagen Arena. Gledatelja: 30.000. Sudac: Drees.

Strijelci: 0:1 Reus (45'), 1:1 Rodriguez (56'), 2:1 Olić (69').

WOLFSBURG: Benaglio, Ochs, Naldo, Rodriguez, Knoche, Gustavo, Perišić, Medojević, Caligirui, Arnold, Olić (od 69' Dost).

BORUSSIA (D): Weidenfeller, Hummels, Subotić (od 44'Papastathopoulos),  Schmelzer, Sahin, Bender (od 77' Duc, Mkhitaryan, Reus, Großkreutz, Aubameyang, Lewandowski.

Nogometaši Wolfsburga pobijedili su Borussiju Dortmund, a Ivica Olić zabio je pobjednički gol za vukove u 69. minuti. Minutu kasnije zamijenio ga je Dost. Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za vukove.

Borussia je povela prekrasnim pogotkom Reusa iz slobodnog udarca u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Domaćin je izjednačio golom Rodrigueza, također iz slobodnog udarca. Naime, Rodriguez je ubacio loptu u sredinu kaznenog prostora, lopta je prošla sve igrače i pored vratara Weidenfellera završila u mreži.

Bayern je svladao Augsburg 3:0, Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret za Bavarce.

Rezultati 12. kola: Bayer (L) - HSV 5:3,  Bayern - Augsburg 3:0,  Hoffenheim - Hertha 2:3,  Schalke  - Werder 3:1,  Wolfsburg - Borussia (D) 2:1.