PRIJATELJSKA UTAKMICA

Ivan Perišić debitirao pogotkom za Wolfsburg

Četvrtak, 10. siječnja 2013. 18:58 Napisao/la  SC

Wolfsburg - Standard 3:1. Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu za vukove

Ivan Perišić postigao je prvi pogodak u dresu Wolfsburga, u 66. minuti prijateljske utakmice odigrane u Turskoj protiv Standarda iz Liegea Perišić je zatresao mrežu za 3:0. U 73. minuti Perišić je izašao iz igre za razliku od Ivice Olića, koji je odigrao cijelu utakmicu. Olić je bio najbliži pogotku u 8. minuti kada je pogodio gredu.

Wolfsburg je pobijedio 3:1, uz Perišića strijelci su bili Vieirinha (13) i Madlung (22). Pogodak za Standard postigao je Gatti u sudačkoj nadoknadi vremena. Wolfsburg je stigao do druge pobjede u trećem nastupu pod vodstvom novog trenera Dietera Heckinga.