HSV sačuvao prvoligaški status u dramatičnoj završnici uzvratne utakmice u Karlsruheu

Ponedjeljak, 01. lipnja 2015. 22:28 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica diogravanja: Karlsruher - HSV 1:2, produžeci

HSV je sačuvao prvoligaški status u dramatičnoj završnici uzvratne kvalifikacijske utakmice protiv Karlsruhera. Nakon što je prva utakmica u Hamburgu završila 1:1, HSV je drugu utakmicu pobijedio 2:1 pogotkom Mullera (115) u produžecima.

Karlsruher su minute dijelile od prve lige, HSV je uspio izjednačiti u 91. minuti i izboriti produžetke pogotkom Diaza iz slobodnog udarca.

HSV je ostao jedini klub koji nikada nije ispao iz Bundeslige.

Od prve minute na terenu su bili hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Ivo Iličević.

Uzvratna utakmica diogravanja: Karlsruher - HSV 1:2, produžeci (Yabo 78/Diaz 90+ 1, Müller 115)