NJEMAČKO PRVENSTVO

Bayern protiv Werdera zabio šest golova

Subota, 18. listopada 2014. 16:30 Napisao/la  SC

Novi poraz Borussije Dortmund, Stuttgart i Bayer remizirali

Nogometaši Bayerna na suveren su način ostali u pobjedničkom ritmu nakon osam kola njemačkog prvenstva. S visokih 6:0 na svojoj su Alianz Areni svladali Weder. Pravi mali podvig napravili su nogometaši Stuttgarta koji su na svom stadionu nadoknadili zaostatak od 0:3 s poluvremena protiv Bayera iz Leverkusena. Na koncu, završilo je 3:3. Novi je poraz upisala dortmundska Borussia, i to u Kolnu, a na gostovanju je bio uspješan i Wolfsburg hrvatskog dvojca. Ivan Perišić iz igre je izašao u 75. minuti a Ivica Olić dvije minute kasnije, u pobjedi nad Freiburgom. Mainz je kod kuće svladao Augsburg sa 2:1, a Borussia iz Monchengladbacha Hanovver u gostima s 3:0.

Bundesliga - 8. kolo, rezultati:

Bayern - Werder 6:0 (Lahm 20, 79, Xabi Alonso 27, Muller 43-11m, Gotze 45, 86), Koln - Borussia (D) 2:1 (Vogt 40, Zoller 74/Immobile 48), Stuttgart - Bayer 3:3 (Werner 57, Maxim 65, Harnik 76/Son 4, 9, Bellarabi 41), Freiburg - Wolfsburg 1:2 (Kerk 90+1/Calliguri 8, 66), Hannover - Borussia (M) 0:3 (Kruse 14, 90, Xhaka 69), Mainz - Augsburg 2:1 (Hofmann 20, Samperio 23/Werner 78)