Bundesliga: Treći poraz Stuttgarta na otvaranju, Andrich zabio pa pocrvenio

Nedjelja, 19. rujna 2021. 17:24 Napisao/la  SC
Robert Andrich

Nogometaši Stuttgarta poraženi su od Bayer Leverkusena 1:3 u utakmici 5. kola Bundeslige.

Stuttgartu je ovo već treći poraz ove sezone.

Goste su u vodstvo doveli Andrich i Schick, u 32. minuti zbog nesportskog ponašanja isključen je Andrich pa su domaćini smanjili zaostatak, ali novim pogotkom Witza u nastavku gosti su osigurali pobjedu.

Borna Sosa odigrao je svih 90 minuta za Stuttgart.

Utakmica 5. kola: Stuttgart – Bayer Leverkusen 1:3 (Mangala 38/Andrich 2, Schick 19, Wirtz 70)

Poredak: Bayern 13, Wolfsburg (4) 12, Bayer Leverkusen 10, Mainz 10, Borrusia Dortmund (4) 9...