Bundesliga: Stuttgart pogotkom Ginczeka pobijedio Borussiju (M), slavlje Werdera

Nedjelja, 11. veljače 2018. 17:31 Napisao/la  SC
Ron-Robert Zieler (Stuttgart)

Werder je pobijedio Wolfsburg 3:1

Prvi pogodak postigao je Augustinsson u 4. minuti glavom nakon centaršuta Junuzovića.

Na 2:0 povisio je Kainz u 40. minuti.

Gosti su smanjili u 49. minuti kada je Verhaegh zabio nakon promašenog jedanaesterca.

Vratar Pavlenka obranio je udarac s bijele točke Verhaeghu, no odbijenu loptu ovaj je ipak pospremio u mrežu.

Konačnih 3:1 postavio je Kainz u 72. minuti.

Nogometaši Stuttgarta pobijedili su Borussiju (M) minimalnim rezultatom.

Odlučujući pogodak pao je već u 5. minuti nakon što je Gomez pronašao Ginczeka koji trese mrežu za 1:0.

Stindl je u tri navrata bio u prilici za izjednačenje, u 25., 46. i 48. minuti no oba puta je vratar Zieler izašao kao pobjednik.

Zieler je bio nerješiva zagonetka i za Raffaela u 64. minuti.

Utakmice 22. kola: Stuttgart - Borussia (M) 1:0 (Ginczek 5), Werder - Wolfsburg 3:1 (Augustinsson 4, Kainz 40, 72/ Verhaegh 49)

Poredak: Bayern 56, Leipzig 38, Borussia (D) 37, Eintracht 36, Bayer Leverkusen 35, Schalke 34