Bundesliga: Remi Nurnberga i Eintrachta, Rebić igrao, visoka pobjeda Bayera

Nedjelja, 28. listopada 2018. 16:04 Napisao/la  SC
Ante Rebić (Eintracht)

Nurnberg i Eintracht remizirali su u 9. kolu Bundeslige.

Ono najvažnije dogodilo se u drugom poluvremenu. U 78. minuti Zrelak je pogodio glavom za vodstvo domaćih.

Gosti su izjednačili u sudačkoj nadoknadi, Danny da Costa je centrirao, Haller pogodio za 1:1.

Ante Rebić igrao je do 69. minute za Eintracht.

Jedvaj je s klupe pratio pobjedu svoga Bayer Leverkusena u Bremenu.

Bayer je Werderu zabio čak šest golova, dok su domaći dva puta tresli mrežu.

Utakmice 9. kola: Nurnberg - Eintracht 1:1 (Zrelak 78/ Haller 90+2), Leipzig - Schalke 0:0, Werder - Bayer 2:6 (Pizzaro 60, Osako 63/ Volland 8, Brandt 38, Bellarabi 45, Havertz 67, 77, Dragović 72)