Bundesliga: Rebić i Kramarić odigrali neodlučeno, Hoffenheim izjednačio u 92. minuti

Subota, 18. studenog 2017. 17:24 Napisao/la  SC
Ante Rebić (Eintracht)

Ante Rebić igrao je remiju Eintrachta na gostovanju kod Hoffenheima.

Momčad Nike Kovača izgubila je dva boda u 92. minuti, kada je Uth pogodio mrežu i donio domaćinu bod.

Andrej Kramarić igrao je za Hoffenheim od 63. minute.

Bayern gazi protivnike otkada je Jupp Heynckes sjeo na klupu.

Utakmice 12. kola: Bayern - Augsburg 3:0 (Vidal 31, Lewandowski 38, 49), Leverkusen - RB Leipzig  2:2(Bailey 44, Volland 74/Werner 13-11m, Forsberg 54-11m), Mainz - Koln 1:0 (Brosinski 43-11m), Hoffenheim - Eintracht 1:1 (Uth 90+2/Boateng 13), Wolfsburg - Freiburg 3:1 (Gerhardt 3, Malli 29, 70/Kapustka 68), Hertha - Borussia (M) 2:4 (Ibišević 28, Weiser 71/ Stindl 5, Hazard 14-11m, Raffael 20, 77)