Bundesliga: Proradio bavarski stroj za golove, Niko Kovač pobijedio

Subota, 29. listopada 2022. 18:19 Napisao/la  SC
Niko Kovač
Niko Kovač

Hrvoje Smoličć nije igrao u domaćem porazu Eintrachta, Kristijan Jakić odigrao je cijelu utakmicu na mjestu stopera.

Bayern je opet u dobrom tonusu, nakon razdoblja krize opet je proradio bavarski stroj za golove.

Joško Gvardiol igrao je u drugom poluvremenu za RB Leipzig u pobjedi protiv Leverkusena.

Josip Brekalo i dalje nije u milosti Nike Kovača, igrao je od 81. minuti u pobjedi Wolfsburga.

Utakmice 12. kola: Bayern - Mainz 6:2 (Gnabry 5, Musiala 28, Mane 43, Goretzka 58, Tel 79, Choupo-Moting 86/Widmer 45+4, Ingvartsen 82), RB Leipzig - Leverkusen 2:0 (Nkunku 32, Werner 83), Stuttgart - Augsburg 2:1 (Guirassy 15, Anton 90+1/Niederlechner 4), Wolfsburg - Bochum 4:0 (Nmecka 27, 58, Baku 35, Wind 80), Einctracht - Borussia (D) 1:2 (Kamada 26/Brandt 21, Bellingham 52)