Bundesliga: Novi kiks Kovačevog Bayerna, pobjeda Borussie (D), slavlje Hoffenheima

Subota, 03. studenog 2018. 17:29 Napisao/la  SC
Niko Kovač (Bayern)

Hoffenheim je u gostima svladao Leverkusen 4:1.

Jedvaj je odigrao svih 90 minuta za poražene.

Bayern je remizirao na domaćem terenu sa Freiburgom.

Sve najvažnije dogodilo se u posljednjih deset minuta, Gnabry je doveo domaće u vodstvo u 80., a izjednačio je Holer devet minuta kasnije.

Schalke je pobijedio Hannover 3:1, a Elez je odigrao cijeli susret za goste.

Borussia Dortmund sada je još dalje, nakon deset kola žuti su četiri boda ispred pratnje.

Mlada i potentna momčad gostovala je kod Wolfsburga te s laganih 1:0 slavila, a zaslužan je za vodstvo bio Marco Reus u 27. minuti.

Josip Brekalo igrao je svih 90 minuta za Wolfsburg, no nije uspio ozbiljnije zaprijetiti gostima.

Utakmice 10. kola: Bayer Leverkusen - Hoffenheim 1:4 (Bellarabi 30/ Nelson 19, Joelinton 34, 73, Grifo 49-11m), Augsburg - Nurnberg 2:2 (Finnbogason 11, Schmid 59/ Fuchs 54, Muhl 88), Bayern - Freiburg 1:1 (Gnabry 80/ Holer 89), Schalke - Hannover 3:1 (Bentaleb 57, Embolo 71, Uth 85/ Weydandt 70), Wolfsburg - Borussia (D) 0:1 (Reus 27), Hertha - Leipzig 0:3 (Werner 7, 53, Cunha 75)