Bundesliga: Niko Kovač za rođendan sa Eintrachtom zaustavio Bayern, Andrej Kramarić pogodio za pobjedu Hoffenheima

Subota, 15. listopada 2016. 19:26 Napisao/la  SC

Utakmice 7. kola: Koln - Ingolstadt 2:1, Augsburg - Schalke 1:1, Eintracht - Bayern 2:2, Hoffenheim - Freiburg 2:1, Borussia (M) - HSV 0:0

Andrej Kramarić zabio je za pobjedu 2:1 u utakmici 7. kola Bundeslige protiv Freiburga.

Hrvatski reprezentativac u 81. minuti iz nastrože kazne svojim trećim bundesligaškim golom donio je tri boda Hoffenheimu.

Sandro Wagner u 25. zabio je za 1:0, ali gosti su izjednačili u 78. minuti preko Floriana Niederlechnera.

No samo tri minute kasnije Caglar Soyuncu srušio je Sebastiana Rudyja s leđa u šesnaestercu.

Hrvatski reprezentativac preuzeo je odgovornost i hladno zabio za pobjedu.

Kramarić je nastavio sjajno igrati nakon reprezentantativne stanke, Mandžukić se nazabijao nakon njegovih asistencija protekli vikend, a sad je i on došao na red.

Eintracht Nike Kovača remizirao je s Bayernom 2:2.

Bavarci su poveli u 10. minuti preko Arjena Robbena, ali Szabolcs Huszti je pred kraj prvog dijela vratio domaćina u egal.

Početak drugog poluvremena ništa dobroga nije donio Kovačevoj ekipi.

Kimmich je vratio Bayern u prednost, a zatim je strijelac jedinog pogotka za domaćine Huszti dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Ipak, ekipa bivšeg hrvatskog izbornika uspjela je izjednačiti s igračem manje.

U 78. minuti Fabien je, doduše iz zaleđa, zabio za konačnih 2:2 u utakmici u kojoj je Ante Rebić za domaćine igrao do 67. minute.

Ovo je Bayernov drugi uzastopni remi u domaćem prvenstvu.

Prije nego što ih je zaustavio Kovačev Eintracht, igrači Carla Ancelottija remizirali su protiv Kolna 1:1.

Dodajmo za kraj kako je danas, 15. listopada Niki Kovaču 45. rođendan.

Alen Halilović sa klupe HSV-a odgledao je susret bez pogodaka u Monchengladbachu u kojemu je Borussia promašila dva jedanaesterca.

Utakmice 7. kola: Koln - Ingolstadt 2:1 (Modeste 28, 39-11m/Hinterseer 90-11m), Augsburg - Schalke 1:1 (Baier 77/Bentaleb 65), Eintracht - Bayern 2:2 (Huszti 43, Fabian 78/Robben 10, Kimmich 62), Hoffenheim - Freiburg 2:1 (Wagner 34, Kramarić 81-11m/Niederlechner 77)), Borussia (M) - HSV 0:0