Bundesliga: Niko Kovač i Josip Brekalo počeli sezonu domaćim remijem

Subota, 06. kolovoza 2022. 18:26 Napisao/la  SC

Niko Kovač
Niko Kovač

Josip Brekalo bio je u početnoj postavi Wolfsburga do 56. minuti u remiju s Werderom, Niko Kovač debitirao je neodlučenim rezultatom na klupi Wolfsburga.

Bartol Franjić sjedio je na klupi Wolfsburga.

Andrej Kramarić asistirao je za jedini pogodak u porazu Hoffenheima, koji je od 19. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Posch.

Ivan Šunjić i Filip Uremović bili su u početnoj postavi Herthe u porazu u gradskom derbiju.

Utakmice 1. kola: Augsburg - Freiburg 0:4 (Gregoritsch 46, Grifo 48, Ginter 61, Doan 78), Borussa (M) - Hoffenheim 3:1 (Bensebaini 42, Thuram 71, Elvedi 78/Skov 25), Bochum - Mainz 1:2 (Stoger 39/Onisiwo 26, 77), Union Belin - Hertha 3:1 (Siebatcheu 32, Becker 59, Konche 54/Lukebakio 85), Wolfsbug - Werder 2:2 (Nimecha 11, Guilavogui 84/Fullkrug 21, Bittencourt 23)