Bundesliga: Lewandowski sa četiri gola donio pobjedu Bayerna nad Herthom

Nedjelja, 04. listopada 2020. 20:02 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski (Bayern)

Robert Lewandowski režirao je pobjedu Bayerna nad Herthom.

Završilo je 4:3, a Lewandowski je zabio sva četiri pogotka, posljednji u drugoj minuti sudačke nadoknade sa bijele točke.

Bayern je povedo 2:0 pogocima u 40. i 51. minuti, a zatim je Hertha izjednačila.

Cordoba je smanjio u 59., a Cunha izjednačio u 71. minuti.

No, Lewadowski ponovno dovodi domaće u vodstvo u 85. minuti, ali je radost trajala samo tri minute jer je Ngankam izjednačio u 88.

Najstrožu kaznu sudac Cortus dosudio je u drugoj minuti nadoknade, a Lewandowski koji je iznudio jedanaesterac bio je i siguran realizator.

Brekalo je odigrao svih 90 minuta u remiju između svoga Wolfsburga i Augsburga koji je završio bez golova.

Utakmice 3. kola: Bayern - Hertha 4:3 (Lewandowski 40, 51, 85, 90+2-11m/ Cordoba 59, Cunha 71, Ngankam 88), Wolfsburg - Augsburg 0:0